Ranch Amadeus Vám ponúka netradičné ubytovanie v nádhernom prostredí Turca, Veľkej a Malej Fatry.

Príďte si oddýchnuť a načerpať nových síl do ďalších dní. Zažite netradičnú dovolenku v konskom sedle. Tešíme sa na Vás.

Čo nájdete v okolí?

Prírodné krásy a turistika

V okolí nájdete množstvo prírodných a turistických cieľov. Nezabudnuteľné zážitky ponúkajú výstupy na vrchy Malej i Veľkej FatryMartinské hole, Minčol, Tlstá, Ostrá, Lysec, Magura, Borišov či Kriváň. Za prechádzku určite stojí aj krásny Šútovský vodopád .V okolí nájdete i množstvo cyklotrás.

Kutlúrne a historické pamiatky

Turiec je bohatý na historické a kultúrne pamiatky. Určite si nesmiete nechať újsť návštevu hradov v okolí. Spomeňme aspoň niekoľko z nich – Sklabinský hrad, Hrad Zniev alebo Blatnický hrad.

V blízkom meste Martin sa nachádzajú ďalšie kultúrne zaujímavosti. Slovenské komorného divadlo, múzeum Andreja Kmeťa, Slovenské národné múzeum, múzeum Martina Benku, múzeum Slovenskej dediny, Turčianska galéria alebo významný Národný cintorín.

Zimné športy

Okolie ponúka vyžitie aj pre milovníkov zimných športov. V blízkosti sa nachádzajú lyžiarske strediská Snowland Valčianska dolina, Jasenská dolina alebo známe stredisko Martinky na Martinských holiach.

Relax a oddych

Po fyzických aktivitách určite padne vhod pokoj, ktorý určite nájdete v blízkom meste Turčianske Teplice. Jeho liečebné kúpele sú svetoznáme a vodný svet určite poteší malých návštevníkov. Pozrite si viac o Aquaparku a kúpeľoch v Turčianskych Tepliciach.