Zabíjačka

Zabíjačka ako slovenská tradícia je v poslednom období na ústupe. U nás na RANCH AMADEUS sa venujeme tejto aktivite úspešne už niekoľko rokov. Tento pôžitok z výroby vlastnej „domácej klobásy“ a iných dobrôt usporadúvame tak pre rodinky ako aj v štýle firemných posedení.

Rodinná víkendová zabíjačka

Hlavnou myšlienkou týchto víkendov je udržať tradíciu zabíjačky na Slovensku a dopriať svojím klientom pôžitok z vlastnoručne „vytočenej“ klobásky. Víkend je určený minimálne pre 4 rodiny.

Z prasiatka, ktoré má zhruba 200 kg živej váhy spoločnými silami pod dozorom mäsiara urobíme tlačenku, klobásu, jaterničky a iné dobroty podľa Vášho gusta. Ryža, krúpy, črevá, koreniny ostatné drobnosti sú súčasťou zabíjačky.

Pre záujemcov vieme zabezpečiť aj BIO – PRASIATKO z biofarmy VELIČ. Cena je 350 € za rodinu. Pre porovnanie cenovej výhodnosti bio-mäsa od nás porovnajte www.bioaktiv.sk . Ceny bio-mäsa sú na priemernej úrovni 10,- € za kilo, čiže pri štyridsiatich kilách si každý spraví svoju predstavu o výhodnosti. Ako doplnok sme schopný zabezpečiť aj vyúdenie Vašich výrobkov u údenára na ovocnom dreve. Údeniny Vám pošleme balíkom na dohodnutú adresu.

Deti na ranči povozíme na koňoch (v cene), kým dospelí budú preukazovať svoju zručnosť pri kulinárstve a tvoriť si vlastné chutné výrobky. víkendová zabíjačka.

Cena na obsobu. V cene je zahrnuté ubytovanie na 2 noci, 2 x polpenzia a výrobky s mäskom cca 40 kg (pri priemernej cene 5€ za kg si vlastne odnesiete mäso a výrobky za 200€).

Firemná zabíjačka – teambuilding

Pre firmy a spoločnosti vieme dohodnúť špecifické podmienky a po vzájomnej dohode niesť celý program zabíjačky v štýle Teambuilding-u, to znamená utužovanie vzťahov, prípadne vyriešenia alebo zníženia napätia v oblasti medziľudských vzťahov vašich zamestnancov.

Ďalej dohodneme doplnkové služby formou pretekov v skupinách/ jazda na štvorkolke, hod vidlami do hnoja,… (prípadne nesúťažné zážitky) jazda na koni, splavovanie na kanoe,….

Zaujala vás naša ponuka?

Máte záujem o víkednovú rodinnú akciu
alebo sa Vám pozdáva firemná ponuka vo forme teambuildingu?

Kontaktujte nás:

Volajte: 0905 345 939, 0911 430 890

Píšte na klubamadeusvalentova@gmail.com